Filmy

Lista filmów

Data
Tytuł
Miejsce
20.08
21:00
1917
Ursus Vita Lato 2022
13.08
21:00
355
Kępa potocka
31.07
21:30
50 pierwszych randek
Mokotów
24.08
21:00
Abe gotuje
Muzeum Historii Żydów Polskich POLiN
21.07
21:30
Aida
Dom Kultury Zacisze
13.07
21:30
Aline. Głos Miłości
Ogród Saski
06.08
21:00
American Honey
Plac Trynopolski
05.08
21:00
Antropocen: Epoka człowieka
Stawy Brustmana
16.07
21:30
Artyści pod kopułą cyrku: bezradni
Królikarnia
17.08
21:00
Babcia gandzia
Dom Kultury Świt
18.08
21:00
Bajecznie bogaci Azjaci
Metro Słodowiec
02.09
21:00
Balerina
Park OPAK
14.08
21:00
Berlin Alexanderplatz
Park Bródnowski
07.08
21:00
Bez granic
Mokotów
30.08
21:00
Borg - McEnroe. Między odwagą a szaleństwem
Pole Mokotowskie
31.08
21:00
Breaking Bread
Muzeum Historii Żydów Polskich POLiN
14.07
21:30
Bridget Jones 3
Wola Park
04.08
21:00
Był sobie pies
Metro Słodowiec
02.08
21:00
Był sobie pies
Park nad Balatonem
10.08
21:00
Był sobie pies 2
Park Polińskiego
24.08
21:00
Chłopiec z burzy
Park Polińskiego
27.08
21:00
Colette
Plac Trynopolski
03.09
21:00
Cudowny chłopak
Ursus Vita Lato 2022
30.07
21:30
Cwaniaki z Hollywood
Urząd dzielnicy Wilanów
24.08
21:00
Człowiek, który sprzedał swoją skórę
Ogród Saski
03.08
21:00
Do zakochania jeden krok
Centrum Kultury i Aktywności
11.08
21:00
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
Wola Park
07.07
21:30
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
Dom Kultury Zacisze
10.07
21:30
Dokad Teraz ?
Park Bródnowski
02.09
20:00
Dokad Teraz ?
ARTHOUSE Kołowa
30.06
21:30
Dom Gucci
Wola Park
02.07
21:30
Dom Gucci
Urząd dzielnicy Wilanów
23.07
21:30
Droga powrotna
Ursus Vita Lato 2022
09.07
21:30
Droga powrotna
Urząd dzielnicy Wilanów
29.07
21:30
Droga powrotna
Park Henrykowski
03.07
21:30
Dumni i wściekli
Park Bródnowski
27.08
21:00
Dzikie Historie
Ursus Vita Lato 2022
15.07
21:30
Dzikie Historie
ARTHOUSE Kołowa
25.08
21:00
Dzikie Historie
Dom Kultury Zacisze
25.08
21:00
Dżentelmeni
Metro Słodowiec
06.08
21:00
Dżentelmeni
Kępa potocka
12.08
21:00
Dżentelmeni
Park OPAK
17.08
21:00
Faceci od Kuchni
Centrum Kultury i Aktywności
06.07
21:30
Frank
Centrum Kultury i Aktywności
23.07
21:30
Gdy przychodzi kot
Królikarnia
07.07
21:30
Green Book
Metro Słodowiec
14.08
21:00
Green Book
Plaża Romantyczna
17.07
21:30
Hasta la Vista
Park Bródnowski
24.07
21:30
I tak Cię kocham '
Mokotów
17.07
21:30
Jedz, módl się, kochaj
Plaża Romantyczna
21.08
21:00
Jestem miłością
Muzeum Narodowe
20.08
21:00
Jeźdźcy sprawiedliwości
Urząd dzielnicy Wilanów
22.07
21:30
Jeżdźcy sprawiedliwości
ARTHOUSE Kołowa
24.08
21:00
Jeżdźcy sprawiedliwości
Dom Kultury Świt
08.07
21:30
Judy
Park Henrykowski
12.08
21:00
Jutro będziemy szczęśliwi
ARTHOUSE Kołowa
18.08
21:00
Jutro będziemy szczęśliwi
Dom Kultury Zacisze
09.07
21:30
Kartoteka 64
Plac Trynopolski
30.06
21:30
Kłamstwo doskonałe
Metro Słodowiec
31.07
21:00
Kobieta idzie na wojnę
Plaża Romantyczna
13.07
21:30
Kobieta z lodu
Centrum Kultury i Aktywności
27.07
21:30
Kobieta z lodu
Dom Kultury Świt
06.07
21:30
Komedianci debiutanci
Ogród Saski
14.07
21:30
Kryptonim U.N.C.L.E.
Metro Słodowiec
27.07
21:30
Kwartet
Centrum Kultury i Aktywności
21.07
21:30
La La Land
Wola Park
16.08
21:00
Lamb
Pole Mokotowskie
17.09
21:00
Last Vegas
Ursus Vita Lato 2022
05.08
21:00
Lato
ARTHOUSE Kołowa
11.08
21:00
Lew
Metro Słodowiec
05.07
21:30
Lew
Park nad Balatonem
10.07
21:30
Love, Rosie
Mokotów
26.07
21:30
Mała Italia
Park nad Balatonem
07.08
21:00
Mama Tina
Plaża Romantyczna
13.08
21:00
Matki równoległe
Urząd dzielnicy Wilanów
16.07
21:30
Mauretańczyk
Urząd dzielnicy Wilanów
10.07
21:30
Mężczyzna imieniem Ove
Plaża Romantyczna
02.07
21:30
Mężczyzna imieniem Ove
Plac Trynopolski
31.08
21:00
Mężczyzna imieniem Ove
Dom Kultury Świt
06.09
21:00
Midsommar. W biały dzień
Pole Mokotowskie
26.08
21:00
Miłość aż po ślub
Park OPAK
09.07
21:30
Miłość po sąsiedzku
Ursus Vita Lato 2022
06.08
21:00
Minari
Urząd dzielnicy Wilanów
19.07
21:30
Moja wielka grecka wycieczka
Park nad Balatonem
07.07
21:30
Moje wielkie greckie wesele 2
Wola Park
19.08
21:00
Mroczne wody
Stawy Brustmana
20.08
21:00
Na noże
Kępa potocka
24.07
21:30
Na ratunek wielorybom
Plaża Romantyczna
12.08
21:00
Na ratunek wielorybom
Stawy Brustmana
09.08
21:00
Na Rauszu
Pole Mokotowskie
05.08
21:00
Na wyciągnięcie ręki
Park OPAK
20.07
21:30
Nadzwyczajni
Dom Kultury Świt
03.08
21:00
Nędznicy
Dom Kultury Świt
13.07
21:30
Niemożliwe
Dom Kultury Świt
28.08
21:00
Niemożliwe
Park Bródnowski
30.07
21:30
Notatki z cyrku
Królikarnia
30.07
21:30
Obywatel Roku
Plac Trynopolski
21.08
21:00
Oficer i szpieg
Park Bródnowski
10.08
21:00
Oni
Dom Kultury Świt
06.08
21:00
Operacja Argo
Ursus Vita Lato 2022
14.08
21:00
Orlando
Muzeum Narodowe
31.07
21:30
Osdessa… Odessa!
Muzeum Narodowe
18.08
21:00
Ostatnia Rodzina
Wola Park
14.08
21:00
Palm Springs
Mokotów
15.07
21:30
Parasite
Park Henrykowski
04.08
21:00
Parasite
Wola Park
23.07
21:30
Pechowi szczęściarze
Plac Trynopolski
21.08
21:00
Pełnia życia
Mokotów
01.07
21:30
Pewnego razu… w Hollywood
Park Henrykowski
28.08
21:00
Piękna praca
Muzeum Narodowe
26.08
21:00
Planeta 2.0
Stawy Brustmana
03.07
21:30
Plaże Agnes
Muzeum Narodowe
28.07
21:30
Podróż na 100 stóp
Metro Słodowiec
27.08
21:00
Pogromcy duchów: Dziedzictwo
Kępa potocka
31.07
21:30
Pojedynek na głosy
Park Bródnowski
07.08
21:00
Pokój z widokiem
Muzeum Narodowe
23.08
21:00
Polowanie
Pole Mokotowskie
04.08
21:00
Portret kobiety w ogniu
Dom Kultury Zacisze
21.07
21:30
Pozycja obowiązkowa
Metro Słodowiec
03.08
21:00
Pozycja Obowiązkowa
Park Polińskiego
17.08
21:00
Przepis na kiszone ogórki
Muzeum Historii Żydów Polskich POLiN
17.07
21:30
Przystanek- Ziemia
Muzeum Narodowe
16.07
21:30
Radio na Fali
Plac Trynopolski
20.08
21:00
Siedem sióstr
Plac Trynopolski
19.08
21:00
Sing
Park OPAK
10.08
21:00
Skarb
Centrum Kultury i Aktywności
24.07
21:30
Skarby Krymu
Muzeum Narodowe
11.08
21:00
Smak życia 3
Dom Kultury Zacisze
28.07
21:30
Sokół z masłem orzechowym
Wola Park
02.07
21:30
Sound of Metal
Ursus Vita Lato 2022
13.08
21:00
Sposób na teściową
Ursus Vita Lato 2022
10.07
21:30
Stokrotki
Muzeum Narodowe
10.08
21:00
Streit's: maca i amerykański sen
Muzeum Historii Żydów Polskich POLiN
06.07
21:30
Stulatek który wyskoczył przez okno i zniknął
Dom Kultury Świt
28.07
21:30
Stulatek który wyskoczył przez okno i zniknął
Dom Kultury Zacisze
22.07
21:30
Sweat
Park Henrykowski
17.08
21:00
Syn
Ogród Saski
27.08
21:00
Szef roku
Urząd dzielnicy Wilanów
31.08
21:00
Szef roku
Centrum Kultury i Aktywności
30.07
21:30
Ten, którego biją po twarzy
Królikarnia
10.09
21:00
Teraz albo nigdy
Ursus Vita Lato 2022
12.07
21:30
Teraz albo nigdy
Park nad Balatonem
10.08
21:00
Tęsknota
Ogród Saski
20.07
21:30
Toni Erdman
Centrum Kultury i Aktywności
25.08
21:00
Ukryte piękno
Wola Park
08.07
21:30
Vicky Cristina Barcelona
ARTHOUSE Kołowa
03.08
21:00
W poszukiwaniu izraelskiej kuchni
Muzeum Historii Żydów Polskich POLiN
24.07
21:30
W ułamku sekundy
Park Bródnowski
17.08
21:00
Weselne przeznaczenie
Park Polińskiego
27.07
21:30
Weselny toast
Ogród Saski
07.08
21:00
Whisky dla aniołów
Park Bródnowski
06.08
21:00
Wieczór kuglarzy
Królikarnia
23.07
21:30
Wierzę w ciebie
Urząd dzielnicy Wilanów
30.07
21:30
Wierzę w Ciebie
Ursus Vita Lato 2022
17.07
21:30
Wierzę w Ciebie
Mokotów
03.07
21:30
Za jakie grzechy dobry Boże?
Plaża Romantyczna
13.08
21:00
Za jakie grzechy dobry Boże?
Plac Trynopolski
19.08
21:00
Zabójcy bażantów
ARTHOUSE Kołowa
29.07
21:30
Zimna Wojna
ARTHOUSE Kołowa
31.08
21:00
Złe mamuśki
Park Polińskiego
26.08
21:00
Zupełnie nowy testament
ARTHOUSE Kołowa
24.08
21:00
Zwariować ze szczęścia
Centrum Kultury i Aktywności
20.07
21:30
Żegnajcie, głupcy
Ogród Saski
14.07
21:30
Żelazna dama
Dom Kultury Zacisze