Filmy

Lista filmów

Data
Tytuł
Miejsce
15.08
21:00
2001: Odyseja Kosmiczna
Metro Słodowiec
10.07
21:30
300 mil do nieba
Park Szczęśliwicki
04.09
20:30
45 lat
FINA Wałbrzyska 3/5
17.07
21:30
500 dni miłości
FINA Wałbrzyska 3/5
06.07
20:30
ABC miłości
Niepodległa. Miejsce spotkań
03.08
20:30
Ada! to nie wypada
Niepodległa. Miejsce spotkań
07.08
21:00
Adventureland
WIR nad Wisłą
17.08
21:00
Afera Thomasa Crowna
Park Praski, Muszla koncertowa
02.08
21:00
Agentka
Dorożkarnia
27.06
21:30
Amazonia Groove
Plac Hallera
26.06
21:00
Amelia
Royal Wilanów
10.08
21:00
Anioły i demony
Park Praski, Muszla koncertowa
02.08
21:00
Antropocen: Epoka człowieka
Stawy Brustmana
31.08
21:00
Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów
Wola Moczydło
03.08
21:00
Asterix i Obelix kontra Cezar
Wola Moczydło
10.08
21:00
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
Wola Moczydło
24.08
21:00
Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości
Wola Moczydło
17.08
21:00
Asterix na olimpiadzie
Wola Moczydło
23.08
21:00
Atomic Blonde
FINA Wałbrzyska 3/5
28.08
21:00
Aviator
Ogród Saski
01.09
21:00
Babadook
WIR nad Wisłą
02.08
21:15
Baby Driver
Park Henrykowski
17.08
21:00
Baby Driver
TVP Kino Samochodowe
09.08
21:00
Barton Fink
FINA Wałbrzyska 3/5
21.08
21:00
Bauhaus
Muzeum Historii Żydów Polskich
02.07
21:30
Becassine (Becassine)
Kamionkowskie Błonia Elekcyjne
16.07
21:30
Bettie wyrusza w droge (Elle s'en va)
Kamionkowskie Błonia Elekcyjne
11.07
21:30
Bez Hamulców
Wola Park
31.08
21:00
Blues Brothers
TVP Kino Samochodowe
17.07
21:30
Body/Ciało
Park nad Balatonem
11.07
21:45
Bodyguard Zawodowiec
Kopa Cwila
30.06
21:30
Bohemian Rhapsody
Dom Kultury Zacisze
04.07
21:30
Bohemian Rhapsody
FINA Wałbrzyska 3/5
25.07
21:45
Bohemian Rhapsody
Kopa Cwila
24.08
21:00
Bullitt
TVP Kino Samochodowe
21.08
21:00
Buntownik z Wyboru
Ogród Saski
10.07
21:00
Burleska
Royal Wilanów
23.07
21:30
Ból (La douleur)
Kamionkowskie Błonia Elekcyjne
24.08
20:30
Będzie lepiej
Niepodległa. Miejsce spotkań
07.08
21:00
Carol
FINA Wałbrzyska 3/5
03.08
21:00
Carte Blanche
Kępa Potocka
14.08
21:00
Carte Blanche
Park nad Balatonem
24.07
21:30
Charlie
WIR nad Wisłą
03.07
21:30
Chce się żyć
Park nad Balatonem
18.08
21:00
Choć goni nas czas
Plaża Romantyczna
22.08
21:00
Choć goni nas czas
Wola Park
09.07
21:30
Cierpliwi pacjenci (Patients)
Kamionkowskie Błonia Elekcyjne
06.08
21:00
Cinema Paradiso
Pole Mokotowskie
24.08
21:00
Cinema Paradiso
Hala Sportowa OSiR Bemowo
27.08
21:00
Co robimy w ukryciu
Pole Mokotowskie
19.07
21:30
Cuda z nieba
Zespół Szkół nr 34
02.07
21:30
Cudowny chłopak
Pole Mokotowskie
25.08
21:00
Cudowny chłopak
Park Bródnowski
28.07
21:30
Cudowny chłopak
Plaża Romantyczna
17.07
21:30
Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł
Park Szczęśliwicki
04.07
21:30
Czy Lucyna to dziewczyna?
Muzeum Narodowe
17.07
21:30
Człowiek w żelaznej masce
Ogród Saski
07.08
21:00
Córki dancingu
Park nad Balatonem
26.07
21:30
Deadpool
FINA Wałbrzyska 3/5
13.07
21:30
Deadpool 2
Plac Trynopolski
08.08
21:15
Deadpool 2
Kopa Cwila
31.07
21:30
Diana
Ogród Saski
26.07
21:30
Dlaczego on?
Zespół Szkół nr 34
26.06
21:00
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
Hala Sportowa OSiR Bemowo
06.07
21:30
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
Plac Trynopolski
03.07
21:00
Dom nad jeziorem
Royal Wilanów
30.08
21:00
Droga do domu
Stawy Brustmana
20.08
21:00
Droga życia
Urząd Dzielnicy Rembertów
16.08
21:00
Drugi Hotel Marigold
Dorożkarnia
15.08
21:00
Dwie Joasie
Muzeum Narodowe
05.09
21:00
Dzień świra
Hula Kula
09.07
21:30
Dzikie historie
Pole Mokotowskie
24.07
21:00
Dzikie historie
Hala Sportowa OSiR Bemowo
25.07
21:30
Egzorcyzmy Emily Rose
Hula Kula
05.07
21:30
Epoka Lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów
Zespół Szkół nr 34
09.08
21:00
Erin Brockovich
Stawy Brustmana
05.07
21:30
Facet na miarę
Park Hassów
07.08
21:00
Fala
Hala Sportowa OSiR Bemowo
10.08
21:00
Francuski łącznik
TVP Kino Samochodowe
07.08
21:00
Gdynia. Moje miasto
Muzeum Historii Żydów Polskich
16.08
21:00
Geostorm
Stawy Brustmana
18.07
21:30
Gra Endera
Metro Słodowiec
28.06
21:30
Grand Budapest Hotel
Dorożkarnia
14.07
21:30
Grand Budapest Hotel
Dom Kultury Zacisze
15.08
21:00
Grand Budapest Hotel
Hula Kula
11.07
21:30
Grawitacja
Hula Kula
08.08
21:00
Grawitacja
Metro Słodowiec
01.08
21:00
Green Book
Wola Park
10.08
21:00
Green Book
Plac Trynopolski
29.08
21:15
Green Book
Kopa Cwila
08.08
21:00
Green Book
Hula Kula
25.08
21:00
Green Book
Dom Kultury Zacisze
30.08
21:00
Gwiazd naszych wina
Zespół Szkół nr 34
06.07
21:30
Hancock
Wola Moczydło
03.07
21:00
Hiszpański temperament
Hala Sportowa OSiR Bemowo
04.08
21:00
Hiszpański temperament
Park Bródnowski
26.07
21:30
Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta
Park Hassów
07.07
21:30
Holiday
Park Bródnowski
09.07
21:30
Holiday
Park Hassów
09.08
21:00
Hotel Marigold
Dorożkarnia
24.08
21:00
Hudson Hawk
Park Praski, Muszla koncertowa
12.07
21:30
I tak cię kocham
Park Hassów
27.07
21:30
I tak cię kocham
Plac Trynopolski
21.08
21:00
Ida
Park nad Balatonem
11.08
21:00
Inna kobieta
Park Bródnowski
11.07
21:30
Interstellar
Metro Słodowiec
08.08
21:00
Ja tu rządzę
Muzeum Narodowe
11.07
21:30
Jadzia
Muzeum Narodowe
15.08
21:00
Jak dogonić szczęście
Wola Park
13.08
21:00
Jak poślubić milionera
Pole Mokotowskie
10.07
21:30
Jasminum
Park nad Balatonem
05.07
21:30
Jedz, módl się, kochaj
Dorożkarnia
21.07
21:30
Jedz, módl się, kochaj
Plaża Romantyczna
28.08
20:45
Jedz, módl się, kochaj
Royal Wilanów
29.08
21:00
Jego ekscelencja subiekt
Muzeum Narodowe
09.08
21:00
Jestem najlepsza. Ja, Tonya
Park Czechowicki
15.08
21:15
Jestem taka piękna!
Kopa Cwila
23.08
21:15
Jestem taka piękna!
Park Henrykowski
18.08
21:00
Jeszcze większe dzieci
Park Bródnowski
14.07
21:30
Julie i Julia
Plaża Romantyczna
28.08
21:00
Julietta
Hala Sportowa OSiR Bemowo
14.08
21:00
Juno
WIR nad Wisłą
19.07
21:45
Jutro będziemy szczęśliwi
Park Henrykowski
27.06
21:30
Każdemu wolno kochać
Muzeum Narodowe
21.07
21:30
Kingsman: Tajne służby
Park Bródnowski
28.07
21:30
Kingsman: Złoty Krąg
Park Bródnowski
24.07
21:30
Kochanice króla
Ogród Saski
03.08
21:00
Koneser
Park Praski, Muszla koncertowa
21.07
21:30
Koszmar z ulicy Wiązów
WIR nad Wisłą
28.08
21:00
Kraina wielkiego nieba
WIR nad Wisłą
03.08
21:00
Kryptonim U.N.C.L.E.
Plac Trynopolski
03.07
21:30
Król Artur: Legenda miecza
Ogród Saski
22.08
21:15
Król rozrywki
Kopa Cwila
03.07
21:30
Królowie lata
WIR nad Wisłą
26.07
21:45
Księgowy
Park Henrykowski
04.09
21:00
Kształt wody
Ogród Saski
12.07
21:45
Kształt wody
Park Henrykowski
02.08
21:00
Kształt wody
Park Czechowicki
23.07
21:30
La La Land
Pole Mokotowskie
30.08
21:15
La La Land
Park Henrykowski
17.08
21:00
Lady
Kępa Potocka
19.07
21:30
Lepiej być nie może
Dorożkarnia
20.07
21:00
Lewiatan
Hala Sportowa OSiR Bemowo
27.06
21:30
Liga niezwykłych dżentelmenów
Hula Kula
27.07
21:30
Liga niezwykłych dżentelmenów
Wola Moczydło
16.08
21:00
Linia życia
Zespół Szkół nr 34
01.08
21:00
Love & Mercy
FINA Wałbrzyska 3/5
28.08
21:00
Ludzie, którzy nie są mną
Muzeum Historii Żydów Polskich
15.08
21:00
Mandarynka
Plac Hallera
10.07
21:30
Maria Antonina
Ogród Saski
30.08
21:00
Maria Skłodowska Curie
Park Czechowicki
27.06
21:30
Marsjanin
Metro Słodowiec
24.07
21:00
Marzyciel
Royal Wilanów
04.07
21:30
Matrix
Hula Kula
27.08
21:00
Medicus
Urząd Dzielnicy Rembertów
31.07
21:30
Miasto 44
Park nad Balatonem
14.08
21:00
Między słowami
FINA Wałbrzyska 3/5
25.07
21:30
Moon
Metro Słodowiec
06.08
21:00
Morderstwo w Orient Ekspresie
Urząd Dzielnicy Rembertów
16.08
21:15
Morderstwo w Orient Ekspresie
Park Henrykowski
11.08
21:00
Most Szpiegów
Dom Kultury Zacisze
09.08
21:15
Mój piękny syn
Park Henrykowski
16.07
21:30
Młodość
Pole Mokotowskie
14.08
21:00
Młodość
Hala Sportowa OSiR Bemowo
13.08
21:00
Na wojnie (En guerre)
Kamionkowskie Błonia Elekcyjne
07.08
21:00
Najlepszy
Ogród Saski
02.08
21:00
Nebraska
FINA Wałbrzyska 3/5
11.07
21:30
Nie jestem czarownicą
Plac Hallera
25.07
21:30
Nie jestem twoim murzynem
Plac Hallera
07.08
20:45
Nie ma róży bez ognia
Royal Wilanów
17.07
21:00
Niebiańska plaża
Royal Wilanów
20.08
21:00
Niedobrani (Pas son genre)
Kamionkowskie Błonia Elekcyjne
31.08
21:00
Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie
Plac Trynopolski
13.08
21:00
Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie
Urząd Dzielnicy Rembertów
21.08
21:00
Nina
FINA Wałbrzyska 3/5
30.08
21:00
Noc na ziemi
FINA Wałbrzyska 3/5
12.07
21:30
Nóż w wodzie
FINA Wałbrzyska 3/5
29.08
21:00
O psie, który wrócił do domu
Wola Park
01.08
21:00
Obcy - 8. pasażer "Nostromo"
Hula Kula
04.08
21:00
Obdarowani
Plaża Romantyczna
09.08
21:00
Obdarowani
Zespół Szkół nr 34
18.08
21:00
Od zmierzchu do świtu
WIR nad Wisłą
08.08
21:00
Owca
Plac Hallera
14.08
20:45
Pamiętnik 
Royal Wilanów
29.08
21:00
Pamięć absolutna
Metro Słodowiec
10.07
21:00
Pan od muzyki
Hala Sportowa OSiR Bemowo
21.07
21:30
Pan od muzyki
Dom Kultury Zacisze
18.07
21:30
Pani minister tańczy
Muzeum Narodowe
17.07
21:30
Pannice w opałach
WIR nad Wisłą
01.08
21:00
Pasażerowie
Metro Słodowiec
22.08
21:00
Paweł i Gaweł
Muzeum Narodowe
23.08
21:00
Piąta fala
Zespół Szkół nr 34
27.08
21:00
Piękne dni (Les beaux jours)
Kamionkowskie Błonia Elekcyjne
25.07
21:30
Piętro wyżej
Muzeum Narodowe
18.07
21:30
Pięć palców dla Marsylii
Plac Hallera
25.07
21:30
Pociąg do Darjeeling
Wola Park
16.08
21:00
Pociąg do Darjeeling
FINA Wałbrzyska 3/5
30.08
21:00
Podróż na sto stóp
Dorożkarnia
21.08
21:00
Powrót do Garden State
WIR nad Wisłą
22.08
21:00
Praktykant
Hula Kula
25.08
21:00
Praktykant
Plaża Romantyczna
18.08
21:00
Prestiż
Dom Kultury Zacisze
26.06
21:30
Przed północą
WIR nad Wisłą
03.07
21:30
Przed zachodem słońca
FINA Wałbrzyska 3/5
12.07
21:30
Przepis na miłość
Dorożkarnia
10.08
21:00
Przerwane objęcia
Hala Sportowa OSiR Bemowo
31.07
21:30
Przetrwać w Nowym Jorku
WIR nad Wisłą
05.07
21:45
Przełęcz ocalonych
Park Henrykowski
27.06
21:30
Rain Man
Wola Park
24.08
21:00
Rekiny wojny
Plac Trynopolski
24.07
21:30
Rewers
Park nad Balatonem
19.07
21:30
Rocky Horror Picture Show
FINA Wałbrzyska 3/5
06.07
21:30
Rozumiemy się bez słów
Kępa Potocka
01.08
21:00
Samba
Plac Hallera
26.07
21:30
Sekretne życie Waltera Mitty
Dorożkarnia
29.08
21:00
Seksmisja
Hula Kula
31.07
21:00
Serce lwa
Hala Sportowa OSiR Bemowo
04.07
21:30
Solaris
Metro Słodowiec
24.07
21:30
Solidarność według Kobiet
Park Szczęśliwicki
13.07
21:30
Spider-Man Uniwersum
Wola Moczydło
07.07
21:30
Sprawa Kramerów
Dom Kultury Zacisze
04.07
21:30
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął
Wola Park
18.07
21:30
Swobodny jeździec
Wola Park
08.08
21:00
Szef
Wola Park
20.07
21:30
Szefowie wrogowie 2
Plac Trynopolski
31.07
21:00
Szukając siebie
Royal Wilanów
06.09
20:30
Służąca
FINA Wałbrzyska 3/5
10.07
21:30
Tamte dni, tamte noce
FINA Wałbrzyska 3/5
30.07
21:30
Tamte dni, tamte noce
Pole Mokotowskie
14.08
21:00
Tel Aviv Live
Muzeum Historii Żydów Polskich
28.08
21:00
Też go kocham
FINA Wałbrzyska 3/5
14.08
21:00
The Social Network
Ogród Saski
30.07
21:30
Tour de France
Kamionkowskie Błonia Elekcyjne
28.06
21:45
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
Park Henrykowski
16.08
21:00
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
Park Czechowicki
29.06
21:30
Tylko kochankowie przeżyją
Królikarnia
04.08
21:00
Tylko kochankowie przeżyją
WIR nad Wisłą
20.08
21:00
Tylko kochankowie przeżyją
Pole Mokotowskie
14.07
21:30
Udając gliniarzy
Park Bródnowski
04.08
21:00
Ukryte działania
Dom Kultury Zacisze
22.08
21:00
Ukryte działania
Metro Słodowiec
18.07
21:30
Underworld: Bunt Lykanów
Hula Kula
13.07
21:30
Upiór w operze
Królikarnia
01.08
21:00
Ułan Księcia Józefa
Muzeum Narodowe
04.07
21:45
Venom
Kopa Cwila
28.06
21:30
Vicky Cristina Barcelona
FINA Wałbrzyska 3/5
31.08
21:00
Vinci
Park Praski, Muszla koncertowa
05.09
20:30
Vox Lux
FINA Wałbrzyska 3/5
05.07
21:30
W cieniu drzewa
FINA Wałbrzyska 3/5
30.06
21:30
W starym, dobrym stylu
Plaża Romantyczna
06.08
21:00
Wallay
Kamionkowskie Błonia Elekcyjne
04.07
21:30
Wdowy
Plac Hallera
25.06
21:30
Whiplash
Pole Mokotowskie
10.07
21:30
Whiplash
WIR nad Wisłą
28.07
21:30
Whiplash
Dom Kultury Zacisze
22.08
21:00
Whiplash
FINA Wałbrzyska 3/5
18.07
21:30
Whitney
FINA Wałbrzyska 3/5
21.08
20:45
Wielki Mike
Royal Wilanów
21.08
21:00
Wielkie piękno
Hala Sportowa OSiR Bemowo
23.08
21:00
Wojna państwa Rose
Dorożkarnia
12.07
21:30
Wychodne mamusiek
Zespół Szkół nr 34
22.08
21:00
Wùlu
Plac Hallera
20.07
21:30
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie
Wola Moczydło
17.07
21:00
Za jakie grzechy, dobry Boże?
Hala Sportowa OSiR Bemowo
20.07
21:30
Za jakie grzechy, dobry Boże?
Kępa Potocka
07.07
21:30
Za jakie grzechy, dobry Boże?
Plaża Romantyczna
04.09
21:00
Zacznijmy od nowa
Hala Sportowa OSiR Bemowo
31.07
21:30
Zimna wojna
FINA Wałbrzyska 3/5
07.08
21:30
Zimna wojna
Park Szczęśliwicki
28.08
21:00
Zimna wojna
Park nad Balatonem
23.08
21:00
Znikająca Wyspa
Stawy Brustmana
03.08
21:00
Znikający punkt
TVP Kino Samochodowe
23.08
21:00
Złe mamuśki
Park Czechowicki
11.08
21:00
Złe mamuśki
Plaża Romantyczna
17.08
21:00
Złe mamuśki. Jak przetrwać święta
Plac Trynopolski
18.07
21:45
Źle się dzieje w El Royale
Kopa Cwila
24.07
21:30
Żegnaj, pierwsza miłości
FINA Wałbrzyska 3/5
29.08
21:00
Żniwa
Plac Hallera
02.08
21:00
Życie Pi
Zespół Szkół nr 34